קבוצת האייקידו שלנו

 

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב בת קרוב ל-20 שנה. ראש הקבוצה הוא סנסיי עדי פישל (דאן 4).

 

קבוצת האייקידו שלנו מיוחדת- נקודה. היא מיוחדת מכמה בחינות. הראשונה- היא כמו משפחה. אנחנו מתאמנים יחדיו הרבה מאוד זמן- חלקנו קרוב ל-20 שנה. בסוף כל שיעור אנחנו עולים לפיצוצייה הקרובה ויושבים מינימום שעה על בירות, ספרייט ופיצוחים ומדברים על כל דבר- מאייקידו ועד מברשות שיניים. יש מי שחושב, שאימוני האייקידו הן רק תירוץ כדי לשבת אח"כ בפיצוצייה של מנאש...

 

קבוצת האייקידו שלנו מיוחדת גם באופי השיעורים. בגדול, אנחנו הולכים לפי המתווה היפני של משמעת באומנויות הלחימה, אבל אנחנו לא כל-כך מחמירים, ובחימום אנחנו מתבדחים וצוחקים זה עם זה- הכל במסגרת הטעם הטוב, כמובן.

 

קבוצת האייקידו שלנו מיוחדת גם בתפישת האייקידו שלנו. מקובל באייקידו שאסור להתנגד ולהפריע לבני זוג. בקבוצה שלנו, אנחנו מעודדים את זה (כמובן שלא לתלמיד האייקידו המתחיל). אנחנו מתייחסים לשיעורי האייקידו כאל מעבדה, בה מותר ואף רצוי לבדוק את הטכניקה- גם של המתאמן, וגם של הבן-זוג. התפישה הזאת באימוני האייקידו שלנו תורמת להבנה עמוקה יותר של התרגיל ומאפשרת התפתחות באימוני האייקידו וגם הלשכה טובה יותר בהיבט של ההגנה העצמית.

 

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב מאוזנת מבחינת היחס של תלמידים חדשים וותיקים. יש לנו מורה בדרגת דאן 4, מורה\תלמיד אורח בדרגת דאן 5, שני תלמידים בדרגת דאן 3, תלמיד בדרגת דאן 2 ועוד שלושה תלמידים עם חגורה שחורה (דאן 1). בקבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב יש גם גוף גדול של תלמידים שלומדים כבר שנה והרבה מתחילים. בקיצור- זאת אחלה קבוצת אייקידו!

אין צורך בידע מוקדם באומנויות הלחימה או באייקידו כדי להנות מהשיעורים. באומנויות לחימה רבות יש גישה של "גיבושון של יחידות מובחרות"- כלומר רק הטובים והחזקים ביותר נשארים בקבוצה. אצלנו, הגישה שונה. הגישה באייקידו בכלל, ובקבוצת האייקידו שלנו בפרט, היא לחזק את החלשים, לאפשר למתחילים לרכוש את המיומנות הטכנית והביטחון העצמי. האייקידו מנפה רק את אלה שמפסיקים להתאמן.

 

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב בנוייה ממבוגרים מגיל 20 ועד קרוב ל-60. קבוצת האייקידו שלנו מורכבת מגברים ומנשים ואנחנו נשמח מאוד לקבל אותכם לחיק הקבוצה שלנו.

 

לפרטים אנא התקשרו- 0547296988 (שחר).

 

המורים והתלמידים של קבוצות האייקידו שלנו בתל-אביב, בנס-ציונה ובבית אריה.

לשיעור אייקידו חינם
0547296988

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב- תמונה עדכנית, אבל לא כולם נמצאים בתמונה- כל התלמידות הבריזו באותו שיעור...

תלמידים ומורים בקבוצת האייקידו לפני הפיצול.

בפיצוצייה של מנאש, אחרי אימון אייקידו ביום שישי אחה"צ...

שיעורי אייקידו
לשיעור אייקידו חינם
0547296988
(אין חובה להגיע לכל השיעורים)

יום ראשון: 21:00-22:30

יום רביעי: 21:00-22:30

יום שישי: 14:00-15:30

 

כתובתנו

אולם הספורט של תיכון "אליאנס" בתל-אביב.

 

רחוב סלוודור (פינת ברודצקי) קרוב לאוניברסיטה.

 

החנייה בשפע וללא תשלום

טלפון: 0547296988

קבוצת האייקידו שלנו

© 2020 אייקידוקא